فروشگاه تجهیزات پزشکی کالا پزشکا تمام سعی خود را بر این دارد تا بتواند سفارشات مشتریان خود را با کمترین قیمت و در کوتاهترین بازه زمانی ارسال کند.

زمانبدی آماده سازی سفارشات

برای اینکه سفارشات پرداخت شده آماده ارسال گردند نیازمند تایید مدیر فروشگاه و ارسال به پنل پستی آمادست می باشد. که پس از ویرایش های لازم در این پنل پرینت برگه های پستی چاپ شده و بر روی بسته چسبانده می شود.
این فرایند به دلیل حجم سفارشات نیازمند زمان قابل توجهی می باشد.

از این رو سفارشاتی که هر روز تا ساعت 24 پرداخت می شوند. یک روز کاری زمان نیاز دارند تا آماده ارسال گردند. البته این زمان بصورت ثابت نیست و به دلیل تعطیلات، شرایط جوی، مشکلات اجتماعی در سطح شهر، حجم سفارشات بیشتر از ظرفیت و غیره دچار تغییر و تحول می شود.

پنل آمادست

این پنل مجزا از فروشگاه می باشد که خدمات لجستیکی مانند پنل پستی ، پیک و غیره ارائه می دهد.

ارسال سفارشات با پست پیشتاز

ارسال سفارش با پست پیشتاز طبق اعلام شرکت پست از 24 ساعت برای پست های درون شهری و 72 ساعت برای شهر های دیگر زمان نیاز دارد.

البته ما برای پست پیشتاز این بازه را 3 تا 7 روز کاری در نظر گرفته ایم تا بدقول نشویم و شما نیز بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.

ارسال سفارشات با پست ویژه

ارسال سفارش با پست ویژه طبق اعلام شرکت پست 24 ساعت زمان نیاز دارد. که البته ما زمان مورد نیاز برای این مدل ارسال را یک تا 3 روز کاری در نظر گرفته ایم.

همچنین در نظر داشته باشید این مدل ارسال پستی فقط مخصوص مراکز استان ها و شهرهای بزرگ نزدیک تهران می باشد. در صورتی که پست ویژه را انتخاب کرده باشید و پنل آمادست اجازه ثبت سفارش شما با پست ویژه را به دلیل دوری از تهران ندهد از پست پیشتاز برای ارسال بسته استفاده می شود.

اکو پیک

این مدل ارسال سفارش در پنل آمادست می باشد و یک پیک اقتصادی محسوب می شود. زمان مورد نیاز برای اکو پیک را ما یک تا 2 روز کاری در نظر گرفته ایم که تحویل آن در چهار بازه زمانی مختلف انجام می شود. ساعت 9 تا 12 ، ساعت 12 تا 15 ، ساعت 15 تا 18 و 18 تا 21 می باشد.

معمولا تحویل ما به اکو پیک ساعت 9 تا 12 می باشد و اکو پیک این بسته را 15 تا 18 تحویل خریدار می دهد.

در نظر داشته باشید این مدل ارسال فقط مخصوص مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد.