فیلتر قیمت
38,900 تومان376,900 تومان
/5

پک اقتصادی نوار قند خون کلورچک-سرسوزن سانگشیم-لانست امپرور

376,900
تومان

سوزن خونگیری ( لانست )

سوزن تست قند خون و یا سوزن خونگیری وسیله ای پر کاربرد برای گرفتن خون در حد یک قطره اشک بسیار کوچک البته نام دیگری نیز دارد با عنوان لانست که در بازار به غلط لنست هم تلفظ می شود. برای اینکه بتوانید براحتی با دستگاه قند خون خود تست قند را انجام دهید.
مهمترین کار این محصول همانی بود که عرض کردم، اما همین محصول کوچک اگر درست انتخاب نشود ممکن است باعث کبودی و یا درد بیشتر از حد هنگام گرفتن خون باشد. برای اینکه این محصول درد کمتری را به شما انتقال دهد باید سری آن به شدت تیز و باریک باشد تا هم از کبودی جلوگیری کند و هم درد کمتری را احساس کنید.
البته که این موارد هنگام استفاده برای کودکان خیلی بیشتر حائز اهمیت است. پس اگر قصد خرید این محصول و یا گرفتن مشاوره از ما را دارید می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید و یا به ما در واتساپ پیام دهید. بی صبرانه منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

اهمیت دقت هنگام خرید سوزن تست قند خون
در هنگام خرید حتما از فروشگاه اینترنتی مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید که کالای درست با تاریخ درست در اختیار شما قرار می دهد.
به نوع اتولانست خود توجه کنید که مدل 4 پر مناسب آن هست یا مدل 2 پر
کیفیت سوزن خونگیری علاوه بر درد کمتر باعث می شود از بیماری هایی که ممکن است از طریق سوزن آلوده به خون منتقل شود جلوگیری کند.
پس حتما هنگام خرید از غیر تب زا بودن و بهداشتی بودن سوزن تست قند خون اطمینان حاصل فرمایید.

نکته : به عنوان یک دوست به شما توصیه می کنیم از سوزن های خونگیری چندین بار توسط افراد مختلف استفاده نکنید و حتما بعد از استفاده نوک سوزن را در سری که از آن جدا کردید فرو کنید تا اینگونه به افرادی که این زباله ها را جمع آوری یا تفکیک می کنند، نیز آسیبی وارد نشود.

فروش سوزن تست قند خون یا لانست بصورت عمده
خرید عمده سوزن تست قند خون برای همکاران و همچنین مراکز درمانی مانند بیمارستان ها و کلینیک ها در این سایت فراهم می باشد. شما می توانید بدون هیچ نگرانی تمامی تجهیزات دیابتی خود حتی سر سوزن انسولین را از وبسایت کالا پزشکا تهیه کنید.
اغلب مراکز نمی‌توانند تعداد بالا و فروش عمده این تجهیزات را برای بیمارستان ها پوشش دهند اما وبسایت فروشگاهی ما این خدمات را با ضمانت ارائه می‌دهد.
تمامی تجهیزات دیابتی موجود در فروشگاه کالا پزشکا دارای مجوز بهداشت و ضمانت اصالت کالا می‌باشد. و قیمت سوزن تست قند خون های ما نیز رقابتی می باشند. که می توانید استعلام بگیرید.
سوزن تست قند خون به دلیل ارتباط با خون فرد، کالای بسیار حساسی بشمار می‌رود و باید حتما از کیفیت عالی برخوردار باشد. شما علاوه بر این محصول می‌توانید دستگاه تست قند خون و نوار تست قند را از ما با قیمت مناسب همراه با تخفیفات ویژه و آفر های مناسب تهیه کنید.
منتظر تماس شما هستیم لطفا پیش از خرید با مشاورین ما در ارتباط باشید.