فیلتر قیمت
175,000 تومان376,900 تومان
/5

پک اقتصادی نوار قند خون کلورچک-سرسوزن سانگشیم-لانست امپرور

376,900
تومان
ناموجود
/5
175,000 تومان300,000 تومان
تومان
/5
175,000 تومان300,000 تومان
تومان
/5
175,000 تومان300,000 تومان
تومان

سرسوزن انسولین

سرسوزن انسولین از ابزار پر کاربرد برای تزریق انسولین بوسیله قلم می باشد. که کیفیت ساخت هر چقدر بالاتر باشد تزریق راحتتر صورت می پذیرد و انسان درد کمتری را نیز متحمل می شود. و علاوه بر آن آثار کبودی نیز در بدن ایجاد نمی شود.

البته برای تزریق انسولین از  سرنگ انسولین نیز استفاده می شود، که خوب دقت و راحتی کار با قلم انسولین را ندارد. و البته نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد، اینست که این سرنگ ها فقط مخصوص تزریق انسولین نیست و برای تزریقات زیبایی نیز از آنها استفاده می شود. که خوب همین موضوع و کاربری عمومی آن باعث می شود این سرنگ ها فقط برای تزریق انسولین ساخته نشوند و از کارایی بالایی برخوردار نباشند.

شما می توانید برای خرید سرسوزن انسولین، با کیفیت و قیمت مناسب از همین صفحه اقدام کنید و یا در واتساپ به ما پیام بدهید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم.

در خرید سرسوزن انسولین چه مواردی مهم است

در صورتی که قصد خرید سرسوزن را دارید، در راهنمای خرید آن باید به مواردی از جمله ویژگی های آن مانند گیج سوزن که مقدار نازکی را مشخص می کند و هر چقدر عدد بالاتری باشد سوزن نازکتر است، و شماره آن برای طول سوزن که خرید سرسوزن انسولین 4 و 6 جز متداول ترین خرید ها می باشد. مورد توجه قرار گیرد.

البته برند و کشور سازنده نیز در هنگام خرید نیز مهم می باشد مثلا خرید سرسوزن انسولین نووفاین انتخاب بهتری نسبت به سرسوزن انسولین پیک می باشد.

البته برند نووفاین گرانتر از پیک می باشد ولی کیفیت آن نیز بالاتر است. حال ما برای شما از کشور کره سرسوزنی را وارد کرده ایم که هم قیمت مناسب دارد و هم از کیفیت خوبی برخودار است زیرا که گیج آن 32 و دارای سری سیلیکونی نیز می باشد. نام این برند سانگشیم می باشد.

که البته برند سانگشیم دارای گواهی فروش در قاره اروپا و آمریکا نیز هست، که خود نشان دهنده کیفیت این محصول می باشد.

سرسوزن های انسولین بدون درد

همانطور که پیش تر نیز گفته شد برای اینکه درد کمتری را احساس کنید باید از شماره گیج های بالاتر استفاده کنید البته در نظر داشته باشید که هر چقدر سرسوزن نازکتر باشد از استحکام آن کاسته می شود و برای تزریق باید دقت بیشتری به خرج داد. و شاید مناسب کودکان و افراد ناتوان در کنترل تزریق نباشد.

البته کالا پزشکا به شما این اطمینان را می دهد که محصولات ما علاوه بر تزریق بدون درد، بدون کبودی در سطح بدن نیز می باشد. و این مورد به تایید پزشکان مربوطه نیز رسیده است.

فروش عمده سرسوزن انسولین در فروشگاه کالا پزشکا

فروش سرسوزن انسولین سانگشیم ساخت کره به صورت عمده و به قیمت نمایندگی انجام می شود همچنین شما با خرید عمده از تخفیفات و آفرهای ویژه ما نیز بهرمند می شوید.

همچین در این فروشگاه تجهیزات دیابتی دیگری همچون کیت قند خون و دستگاه تست قند نیز برای تکمیل شدن سبد خرید شما به فروش می رسد. تا اینگونه هزینه های حمل برای شما سرشکن شود.

شما می توانید قیمت و کیفیت کالای ما را با دیگر برند ها نیز مقایسه کنید و بعد اگر تمایل داشتید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در این زمینه بهتر شما را راهنمایی کنند.