فیلتر قیمت
325,000 تومان740,000 تومان
/5

دستگاه تست قند خون ای بی چک eBchek مدل eB-S01 سخنگو

325,000
تومان
/5
640,000
تومان
ناموجود
/5
740,000
تومان
ناموجود

دستگاه تست قند خون

اگر به این صفحه هدایت شده اید قطعا به دنبال خرید دستگاه قند خون مناسب می گردید که هم دقت بالایی داشته باشد، هم قیمت مناسبی ارائه شود و هم نوار این دستگاه در هر داروخانه یا کالاپزشکی با قیمت مناسب پیدا شود.

نگران هیچ یک از موارد بالا نباشید زیرا که ما در شرکت نوآوران درمان آریا پخش سراسری این محصول را در تنوع های گوناگون به عهده گرفته ایم، و علاوه بر فروش عمده دستگاه تست قند خون ، فروش خرد را نیز از طریق همین سایت انجام می دهیم!

دستگاه قند خون دیابان

حال اجازه بدهید چند محصول ایرانی که دقدقه های بالا را برای شما مرتفع کند خدمتتان ارائه کنیم. خوب تکنولوژی پیشرفته و قابل اعتماد دستگاه قند خون دیابان برای شما اطلاعات دقیق و سریعی درباره وضعیت قند خونتان ارائه می کند. طبق قول تولید کننده نوار آن همیشه در دسترس می باشد و قیمت آن بر اساس نرخ های دولتی تعیین می شود.

دستگاه تست قند خون کرسنس

مورد دوم دستگاه تست قند خون کرسنس می باشد که نمایندگی این محصول را نیز شرکت نوآوران درمان آریا بر عهده گرفته است. کرسنس در واقع ادامه برند کره ای خود می باشد که البته در ایران تولید می شود. البته که تولید به معنای واقعی کلمه نیست در واقع کار اصلی این دستگاه ها در همان کره انجام می شود و در ایران این دستگاه ها منتاژ می شود!

دستگاه های قند خون خارجی دیگری نیز وجود دارد مانند ای بی چک که سخنگو نیز می باشد و چند مورد دیگر که در فروشگاه قابل مشاهده است. البته این دستگاه ها مشکل اساسی تامین نوار دارند ولی تا جایی که امکان داشته باشد، شرکت ما این نوارها را برای فروش های خرد در بستر اینترنت و همچنین فروش های عمده فراهم می کند.

دستگاه قند خون دیابان بخریم یا نه؟

ما در بازار فروش تجهیزات دیابتی دستگاه های تست قند متفاوتی از جمله  دستگاه تست قند خون اکیو چک (  ( accu chek، بایونیم، گلوکوکارد، 01 ، کلورچک، ایزی گلوکو، گلوکوداکتر، آنکال پلاس، اکیوچک پرفورما و دیگر برند ها را نیز داریم ولی چرا می گوییم دستگاه تست قند دیابان

  • مشکل اصلی این برندهای دستگاه قند خون قیمت بسیار بالا و در دسترس نبودنشان می باشد. زیرا که این دستگاه ها با ارز نیمایی واردات می شود، و البته آنهم بسیار محدود است. و دولت نیز در پی آن است که واردات این نوع محصولات را بطور کلی از سبد خود خارج کند و ارز ان را به تولید کنندگان داخلی اختصاص دهد.
  • دستگاه های خارجی به لحاظ تامین نوار تست قند به شدت یا نایاب شده اند. زیرا که شرکت های وارد کننده آنها را با ارز دولتی وارد کرده و مقدار کمی از آن را در بازار واقعی پخش می کنند و اصل موجودی را از طریق دلال بازی های صوری به قیمت های بالاتری به فروش می رسانند. که زمانی به دست بیمار یا نیازمند واقعی می رسد که نرخ آن از مصوب دولتی بسیار فاصله گرفته است.
  • دستگاه قند خون دیابان علاوه بر گارانتی مادام العمر که خیالتان از بابت خدمات پس از فروش نیز راحت است، دارای 50 و در مدل دوم 25 عدد نوار قند خون نیز می باشد و تولید آن در ایران انجام می شود و دغدغه تامین نوار برای آن وجود نخواهد داشت!
  • برند دیابان خط تولید خود را از شرکت مدیسان کره تحویل گرفته است و طبق آزمایشات بیمارستان های مختلف در سطح کشور بطور میانگین دقت 94% را برای آن ثبت کرده اند.
  • بحث دیگر تاریخ انقضای نوار قند خون برندهای مختلف می باشد. و همین جا باید خدمت شما عرض کنم که تکنولوژی ساخت نوار قند خون هنوز در ایران وجود ندارد، و تمامی نوارهای تولید داخل اعم از کرسنس، فری سنس، دیابان و آوان در خارج از کشور تولید و فقط داخل ایران این بسته ها برش خورده و داخل قوطی قرار داده می شود.
    فرق نوار دیابان همین جاست که تاریخ انقضای آن از زمان تولید در کره محاسبه شده و این خود بین 2 تا 3 ماه زمان می برد. در صورتی که در دیگر برندها به این شکل انجام نمی شود.
  • مورد دیگری که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید مقایسه برندهای مختلف حتی وان دراپ آمریکایی می باشد و به وضوح نشان می دهد، که دستگاه قند خون دیابان در کنار برندهای مطرح جهان چقدر عملکرد خوبی دارد. همانطور که در تصویر مشاهد می فرمایید، 01 ژاپنی عدد 90 ، وان دراپ آمریکایی 100، اکیوچک آلمانی 104 و دیابان نیز 104 را نمایش می دهد.
    البته در کل دستگاه تست قند خون دیابان به لحاظ آماری نتایجی شبیه به دستگاه قند خون اکیوچک پرفورما را دارد.

فروش عمده دستگاه قند خون به چه صورت است

فروشگاه کالا پزشکا نمایندگی فروش دستگاه قند خون دیابان را دارا می باشد. شما می توانید علاوه بر خرید دستگاه گلوکومتر بصورت عمده از تخفیفات و آفرهای ویژه ما نیز بهرمند گردید.

قیمت دستگاه قند خون دیابان با توجه به لوازم جانبی که دارد در حال حاضر به صرفه ترین دستگاه ایرانی با تعداد بازگشتی پایین و دقت عملکرد بالا می باشد.

البته شما می توانید سبد تجهیزات دیابتی خود را با خرید دیگر وسایل مورد نیاز همچون سوزن خونگیری ، نوار ، سرسوزن نیز تکمیل کنید و هزینه حمل آن را کاهش دهید.

برای اطلاعات دقیق تر در خصوص فروش های عمده می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.