فیلتر قیمت
35,277 تومان78,000 تومان
/5

نوار تست قند خون بایونیم بسته 25 عددی

35,277
تومان
ناموجود
/5
77,960
تومان
ناموجود

نوار تست قند خون

انواع نوار تست قند خون به قیمت مصوب دولتی در فروشگاه اینترنتی کالا پزشکا به صورت عمده و خرد به فروش می رسد. و شما کالا پزشکی منتخب و دارای imed و یا داروخانه می توانید سفارشات عمده خود را به مجموعه ما ارائه دهید. ما در اکثر استان های ایران دارای شعب فعال می باشیم که می توانیم سفارشات شما را در اسرع وقت به دستتان برسانیم.

و شمایی که دارای دیابت می باشید و یا نزدیکانتان دارای این بیماری مزمن می باشند برای خرید نوار قند خون می توانید با ارائه نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل در سایت ما احراز هویت کرده و حداقل هر چند روز یکبار 2 عدد نوار قند خون با نرخ دولتی که اکثرا بین قیمت 35 هزار تومان تا نهایت 78 هزار تومان می باشد برای مصرف خود و یا دیگران تهیه بفرمایید.

همچنین اگر به هر دلیل دو عدد نوار قند خون برای شما کافی نبود می توانید با چند اکانت و کد ملی مختلف احراز هویت کنید و سفارشات خود را ثبت بفرمایید در انتها نیز برای ارسال نوارهای قند خون خود در یک بسته می توانید، شماره سفارشات خود را برای ما از طریق واتساپ یا پیامک ارسال کنید. تا ما نوارهای قند شما را باهم در یک بسته ارسال کنیم.

البته امیدواریم این محدودیت ها در خرید نوار تست قند خون بزودی مرتفع گردد.

در مورد نوارهای تست قند خون ایرانی نیز مانند نوار تست قند خون دیابان یا کرسنس محدودیت تعداد وجود ندارد اما بدلیل ساختار سایت و محدودیت سبد خرید شما نمی توانید بیش از 2 نوار تست قند خون در سبد خود قرار دهید. اما اگر همچنان برای خرید نوار قند خون کرسنس و یا نوار قند خون دیابان به تعداد بالا نیاز داشتید می توانید از طریق شماره پشتیبانی در سایت تعداد لازمه خود را با ما هماهنگ کنید.

نوار تست قند خون

خرید نوار تست قند خون خارجی یا ایرانی؟

نوار تست قند خون های خارجی فعلا با دخالت وزارت غذا و دارو در بیشتر مراکز فروش حال چه اینترنتی و چه سنتی با قیمت مصوب دولتی به فروش می رسد اما این روند دائمی نمی باشد و در آینده نزدیک احتمال افزایش قیمت برای این نوار ها وجود دارد.

ارز فعلی این نوار ها 4200 تومان می باشد. که با قیمت های خیلی پایین عرضه می شود. و زمانی که این حجم از واردات مصرف شود احتمالا ارز نوار تست قند خون به 28500 تومان می رسد که یک افزایش 6.7 برابری دارد مثلا یک نوار 50 هزار تومانی به قیمت 335000 تومان عرضه می شود.

اما نوارهای تست قند خون ایرانی به دلیل اینکه فقط 40 درصد از تولید آنها را ارز دولتی تشکیل می دهد از قیمت فعلی که در تاریخ این نوشته 78000 تومان می باشد به حدود 200 تا 210 هزار تومان خواهد رسید.

پیشنهاد ما به شما دیابتی عزیز این هست که در حال حاضر که قیمت دستگاه های ایرانی مناسب می باشد این دستگاه ها را تهیه کرده تا زمانی که با افزایش قیمت ها روبرو شدید حداقل دستگاه را با قیمت پایین تری تهیه کرده باشید.

اما اگر نظر پزشکان متخصص را در مورد دستگاه ها و نوارهای تست قند را بخواهید واقعا لزومی در استفاده از نوارها و دستگاه های خارجی نمی باشد. و همین دستگاه ها و نوارهای تولید داخل پاسخگوی نیاز بیماران خواهد بود. گواه این مطلب هم استفاده از دستگاه ها و نوارهای ایرانی در بسیاری از بیمارستان های سطح کشور می باشد.

اما به هر حال تعدادی از بهترین نوارهای تست قند خارجی که در بازار موجود می باشد و در کالا پزشکا نیز عرضه می شود برای شما نام برده ایم :

 • نوار گلوکوکارد 01
 • نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو ، پرفورما و اینستنت
 • آنکال پلاس
 • کلورچک
 • استار
 • الگانس
 • نوار بایونیم
 • ایزی گلوکو
 • ای بی چک
 • امپرور
 • گالا
 • یورایت سبز
 • آگاماتریکس
 • کد فری
 • اوو
 • رزمکس
 • ….

و بسیاری نوار تست قند خون های دیگر که به علت تنوع بسیار بالا نمی توانیم همه آنها را در اینجا نام ببریم.

اما این را بدانید که خیلی از این نوار تست قند خون ها به لحاظ دقت و کیفیت با نمونه های داخلی یا برابری می کند یا حتی پایین تر نیز می باشند.

در نهایت به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید به مشکل تهیه نوار بر نخورید یا تعداد دفعات تست قند خون تان در طول روز زیاد می باشد حتما از نمونه های داخلی استفاده کنید. زیرا که دقت خوبی را نیز ارائه کرده اند مانند نوار تست قند کرسنس و یا دیابان که در این سایت نیز موجود می باشد.

نوار دیابان

خرده فروشی نوار تست قند خون

متاسفانه به دلیل محدودیت های دولتی و البته عرضه کم در مورد نوارهای خارجی با محدودیت روبرو هستیم ولی در مورد نوارهای داخلی این مشکل وجود ندارد و می توانید سفارشات خود را ثبت بفرمایید. سعی ما اینست که این محصولات را در اسرع وقت به شما مصرف کننده عزیز برسانیم.

البته در مورد دیگر محصولات نیز آفرهای ویژه ای عرضه می شود. که شما می توانید با دنبال کردن ما در صفحات اجتماعی و یا سر زدن روزانه به همین سایت از ارائه این تخفیفات مطلع شوید.

نوار قند خون و مشکلات تاریخ انقضای نوار

نوار تست قند خون کرسنس

در حال حاضر خوشبختانه نوارهای تست قند خون چه داخلی و چه خارجی تاریخ انقضای بلندی دارند و می توانید با خیال راحت از این نوارها استفاده کنید البته ما فقط نوارهای موجود در این فروشگاه را به لحاظ تاریخ انقضا ضمانت می کنیم.

و نوارهایی که خارج از فروشگاه کالا پزشکا یا شرکت نوآوران درمان آریا به فروش می رسد را هیچ دیدگاهی نسبت به آنها نداریم. و شما باید از فروشگاه عرضه کننده سوال بفرمایید.

نکته اینکه بعد از باز شدن درب قوطی نوار فقط یک ماه فرصت دارید نوارهای موجود را مصرف کنید زیرا که بعد از گذشت این مدت اعداد نمایش داده شده دارای ضریب خطای بایی می باشند و ممکن است نتایج به درستی وضعیت شما را نشان ندهد.

فروش عمده نوار تست قند خون دیابان، کرسنس و دیگر برندها

کالا پزشکا زیر نظر شرکت نوآوران درمان آریا می باشد این شرکت در زمینه توزیع تجهیزات پزشکی به سراسر کشور فعال می باشد. حالا ما با برند کالا پزشکا در سطح اینترنت در خدمت شما تجهیزات پزشکی های منتخب و دارای imed، داروخانه ها، بیمارستان ها و دیگر سازمان های دولتی و خصوصی هستیم. از این رو قیمت عمده نوار قند خون دیابان و کرسنس با نرخ مصوب دولتی به شما عرضه می شود.

همچنین نوارهای خارجی نیز به قیمت عمده و مصوب دولتی عرضه می شود البته در مورد نوارهای خارجی با محدودیت سفارش گذاری نیز روبرو هستیم.

در مورد دیگر محصولات که در این سایت نیز مشاهده می فرمایید محدودیتی وجود ندارد و اگر علاقه مند بودید می توانیم همکاری خوبی با شما داشته باشیم.

منتظر شما برای یک همکاری مستمر و پایدار هستیم لطفا برای مشاوره با ما تماس بگیرید.