فیلتر قیمت
1,750,000 تومان1,750,000 تومان
/5

دستگاه شنود صدای قلب جنین جامپر مدل JPD-100s

1,750,000
تومان

دستگاه شنود صدای قلب جنین

دستگاه شنود صدای قلب جنین یا سونیکید، از ابزارهای کاربردی برای سنجش و آگاهی از سلامت جنین است. مدل های دستگاه شنود صدای قلب جنین خانگی نیز با رابط کاربری ساده و عملکرد مناسب، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. همچنین قابلیت های خوب آن نظیر امکان ضبط صدا، استفاده از آن را دوچندان کرده است. از این رو بسیاری از والدین به دنبال قیمت دستگاه شنود صدای قلب جنین و خریداری این محصول هستند.

مطمئنا شما نیز جز ان دسته از مادران یا پدرانی هستید که سلامت نوزادشان در اولویتشان می باشد. بخاطر همین به شما توصیه می کنیم در درجه اول با پزشک معالج خود مشورت کنید و بعد اقدام به خرید دستگاه شنود صدای قلب جنین کنید. در رابطه با خرید نیز اگر به مشاوره احتیاج دارید می توانید به ما نیز پیام دهید. خیلی خرسند می شویم تا بتوانیم کمکی هرچند کوچک به شما و نوزاد دلبدتان بکنیم.

قیمت دستگاه شنود صدای قلب جنین چگونه است؟

تقریبا قیمت تمامی دستگاهای فتال داپلر خانگی یا پرتابل نزدیک به هم می باشد. مگر در چند مورد مانند :

  1. مدت زمان گارانتی دستگاه
  2. برند تولید کننده
  3. امکانات جانبی مانند اتصال به تلفن هوشمند از طریق اپلیکیشن

و اگر نه در بقیه موارد مثل ضبط کردن صدا مانند یکدیگر عمل می کنند. البته برند جامپر که این فروشگاه نمایندگی آن را دارد تمامی موارد لازم را دارا می باشد. و شما می توانید با خیالی راحت اقدام به خرید این محصول کنید.

زیرا که در فروشگاه ما امکان مرجوعی محصول تا 7 روز کاری به هر دلیل وجود دارد. فقط به این شرط که پلمپ دستگاه باز نشده باشد!

در مورد گارانتی دستگاه شنود صدای قلب جنین نیز هم شرکت ما و هم شرکت وارد کننده پاسخگو خواهند بود، و شما از این بابت نیز دغدغه ای نخواهید داشت.

در خرید دستگاه شنود صدا​ی قلب جنین به چه نکاتی باید توجه کرد؟

البته که هنگام خرید هر یک از وسایل پزشکی یا لوازم بهداشتی باید دقت بیشتری به خرج دهید. زیرا که این محصولات با سلامتی شما در ارتباط می باشد. پس هنگام خرید سونیکید یا هر وسیله دیگری باید:

  • اعتبار فروشگاه آنلاین را بررسی کنید
  • به آدرس صفحه دقت کنید که حتما با https شروع شود و قفل نیز در کنار آن نمایش داده شود.
  • هنگام پرداخت نیز به آدرس درگاه پرداخت دقت کنید. و فیش ارسالی را حتما نزد خود نگه دارید.
  • تماس با فروشگاه هم در ساعات کاری خالی از لطف نیست و با خیال راحتتری خرید خود را انجام می دهید.
  • توصیه می کنم حتما نظرات کاربران دیگر را نیز مطالعه بفرمایید.

فروش عمده دستگاه شنود صدای قلب جنین به چه صورت است؟

خرید عمده فتال داپلر ( سونیکید ) باید توسط مراکز فروش و نمایندگی های معتبر انجام شود. مراکزی که ارتباط فعال و مستقیمی با برندهای تولید کننده داشته باشند. چرا که سایر فروشگاه های اینترنتی و یا بسیاری از مراکز توان فراهم کردن و فروش عمده لوازم بهداشتی را ندارند.

همچنین اگر در زمینه لوازم مادر و کودک فعالیت می کنید محصول دیگری به نام پوار بینی نوزاد یا تمیز کننده بینی نوزاد را نیز به شما معرفی می کنیم که می توانید در صفحه مربوطه مشاهد بفرمایید.

ما در مجموعه کالا پزشکا به واسطه تجربه و فعالیت ویژه با برندهای مختلف این امکان را فراهم کرده ایم. شما عزیزان همین حالا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از شرایط فروش عمده و قیمت دستگاه شنود صدای قلب جنین مطلع شوید.